چه مشکلی دارید؟

شما می توانید سرفصل های هر دوره را مطالعه کنید یا به قسمت " بهترین دوره برای من" در همین ربات یا در سایت به قسمت "مسئله شما چیست" وارد شوید.همچنین میتوانید با پیام دادن به آیدی پشتیبان برای انتخاب دوره یا پکیج مناسب مشاوره دریافت کنید.

اگر به هر دليلى نميتوانيد از سايت خريد آنلاين انجام بديد يا رمز پويا نداريد به آيدى پشتيبان پشتیبان تلگرام پيام بديد و شماره كارت دريافت كنيد، پس از واريز هزينه دوره، عكس فيشتون را براى پشتيبان ارسال كنيد، همكارانم شما را براى دريافت فايلها راهنمايى مى كنند.

پیشنهاد ما استفاده از پکیج کل دوره هاست به این شکل کل دوره ها را یکجا دریافت می کنید و می توانید از تخفیف ویژه پکیج ها استفاده کنید. اما اگر میخواهید تک دوره تهیه کنید به ترتیب از دوره جذابیت درونی + دوره از عزت نفس تا اعتماد به نفس + دوره جزیره گنج و دوره از جدایی تا تعالی استفاده کنید.

اگر به هر دلیلی نمیتوانید روی سایت پرداخت آنلاین آنجام بدید به آیدی پشتیبان در تلگرام پشتیبان تلگرامپیام بدید و شماره کارت دریافت کنید. پس از پرداخت عکس فیش را برای همان آیدی ارسال کنید. همکاران من برای دریافت فایلها شما را راهنمایی می کنند.

هر جای دنیا که باشید می توانید دوره ها را تهیه کنید. عزیزان خارج از ایران لطفا به آیدی پشتیبان تلگرام پشتیبان تلگرامپیام بدید شرایط را دقیق به شما اطلاع می دهند.

بله اگر در کانال تلگرام جستجو کنید می توانید برش هایی از دوره ها را پیدا کنید ورود به کانال تلگرام. به عنوان نمونه گوش کنید.

مطالب دوره به زبان بسیار ساده ای بیان شده و بابت هر مبحث چندین مثال آورده شده .دوره هایی که تهیه می کنید حاوی فایل تکمیلی هستند در این فایلها ما سئوالات شما را جمع آوری کردیم و به آنها پاسخ دادیم و به دوره اضافه کردیم . در کانال تلگرام ما بیش از 300 فایل آموزشی رایگان وجود داره که میتوانید از آنها در کنار دوره ها کمک بگیرید. اگر در این دو منبع نتوانستید جواب سئوالتون را پیدا کنید در بخش پرسش و پاسخ سایت مطرح کنید اگر شخصی و تکراری نباشد در کانال تلگرامپشتیبان تلگرام به آن جواب داده میشود.

دوره ها به صورت غیر حضوری و در قالب فایل صوتی mp3 هستند و شما از هر جای دنیا می توانید از این دوره ها استفاده کنید.

روی سایت قسمت "ورود" را بزنید و روی گزینه "رمز عبور را فراموش کرده ام کلیک کنید" پس از وارد کردن شماره موبایل یک کد تایید دریافت میکنید با وارد کردن این کد شما می توانید یک رمز عبور جدید برای پروفایل خود انتخاب کنید.

ابتدا باید اپلیکیشن documents رو نصب کنید و با مرورگر این اپلیکیشن وارد سایت شوید. پس از ورود به پروفایلتون روی هر کدام از فایلها کلیک کنید براتون دانلود و ذخیره میشه.

خير در واقع موسسه زندگى سالم برگزار كننده دوره هاى آموزشى و خودشناسى است كه به شما كمك ميكند بدون نياز يه مشاور، مسائل زندگى خود را ريشه يابى و حل كنيد. در مجموعه زندگى سالم خدمات مشاوره انجام نمى شود.

وارد كانال بشيد
روى اسم كانال بزنيد
گزينه سرچ رو بزنيد
با كيبورد فارسى ( نه عربى ) شماره يا اسم فايل مورد نظر رو سرچ كنيد

پاسخ سوال من در لیست بالا وجود نداشت

لطفا قبل از تماس با پشتیبان vpn خود را روشن نمائید

تماس با پشتیبان

contact
شماره تماس

+98 021 22180448

+98 021 22180448

contact
وب سایت

info@zendegiesalem.com

www.zendegiesalem.com